.

.

Женска Личност Велигден Печатење Краток Ракав Екипажот Краток Ракав Врвот Маица

Женска Личност Велигден Печатење Краток Ракав Екипажот Краток Ракав Врвот Маица

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 104СМ/40.77"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.30" Должина : 68см/26.37" Ракав : 17см/6.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39. Одлично за слоевитост или носење самостојно. Ќе биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима.17"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40. Вашите совршени секојдневни летни Маици.69"Length : 69cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.95"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.52" ракав : 19см/7.30"Length : 68cm/26.

За производот

Купувачите избираат и