.

.

Сдјма Модни Жени Летен Печатење Лабава Песочна Крема За Сончање Блуза Во Тенок Стил

Сдјма Модни Жени Летен Печатење Лабава Песочна Крема За Сончање Блуза Во Тенок Стил

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Модни Жени Летно Печатење Лабава Песочна Крема За Сончање Блуза Во Тенок Стилкарактеристики : Дизајниран Со отворен преден дел, долги ракави и опуштено вклопување со затворање на копчињата.Ќе се чувствувате како дома во ова парче без разлика каде одите!Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Стилскиот И моден дизајн ве прават попривлечни Повод : Секојдневен,Роденден,Состанок,Забава,за работа,домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : лежерна облека должина : Сликата Покажува : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени палто Жени; Лабава; Врв;. Долго; Ракав; Секојдневен; Јакна;. Дами; Канцеларија; Носат; Блуза; Врвот.

За производот

Купувачите избираат и