.

.

Нерѓосувачки Челик Владетел,, Метал Владетел Со Не, Пропадна Плута Поддршка, Вар Зелена, Се Продаваат Поединечно

Нерѓосувачки Челик Владетел,, Метал Владетел Со Не, Пропадна Плута Поддршка, Вар Зелена, Се Продаваат Поединечно

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Џем Хартија® Не-Лизгачки Вар Зелен Нерѓосувачки Челик 12 Инчен Владетел Е точната алатка за мерење што ви е потребна за вашите секојдневни математички проблеми на училиште, дома или на работа! Долга една нога, овој сјаен и полуфлексибилен владетел лесно се чува во фиока, торба, биро и шкафче. Содржи и ознаки од инчи и сантиметри и назад што не се лизга што ќе спречи да се лизне кога ви треба за да се држите мирно. Овој вар зелен владетел е нерѓосувачки челик и има заоблени агли, така што нема да мора да се грижите дали лесно ќе пукне на половина или ако случајно ќе ве боцнат со шилести рабови! Овој владетел се продава поединечно. Големина : 12во Боја : Вар Зелена Нерѓосувачки Челик Количина : Се Продава Поединечно Боја : Вар Зелен нерѓосувачки Челик. Големина : 12 Инчи долг / 1 нога владетел. Количина : Се Продава Поединечно. Владетелот е полуфлексибилен, има заоблени агли и има подлога од плута што не се лизга, така што ќе остане ставена кога се користи на сите површини. Совршен владетел за користење на училиште, во канцеларија или на градежни проекти!.

За производот

Купувачите избираат и