.

.

Женски Дами Кардиган Цврст Џебен Капут Со Долги Ракави Надворешна Облекаatот Палто

Женски Дами Кардиган Цврст Џебен Капут Со Долги Ракави Надворешна Облекаatот Палто

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см Рамо : 40см Ракав : 58см Должина : 62см Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см Рамо : 41,5 см Ракав : 59,5 См Должина : 63,5 См Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 110см Рамо : 43см Ракав : 61СМ ДОЛЖИНА : 65СМ ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 116см Рамо : 44,5 См РАКАВ : 62,5 см должина : 66,5 см големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 122см рамо : 46см РАКАВ : 64СМ ДОЛЖИНА : 68см големина : хххл Сад : 14 Велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 128СМ рамо : 47,5 см ракав : 65,5 См Должина : 69,5 см големина : ххххл САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 134см Рамо : 49см ракав : 67см должина : 71см големина : хххххл САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 140см Рамо : 50,5 См РАКАВ : 68СМ ДОЛЖИНА : 72СМ Женски дами кардиган цврст џебен капут со долги ракави надворешна облека coов мантилкарактеристики : 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни "Женски Дами Кардиган Цврст Џебен Капут Со Долги Ракави Надворешна Облека За ХХХЛ". Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Есенска Работа Дневна Партија Костум Со Цврста Боја Јакна. блејзери костуми за жени. блејзери костуми за жени краток.

За производот

Купувачите избираат и