.

.

Пфисир Мажи Шарени Кошули Со Кратки Ракави Летни Секојдневни Копчиња Врвови Л Зелена

Пфисир Мажи Шарени Кошули Со Кратки Ракави Летни Секојдневни Копчиња Врвови Л Зелена

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Материјал : Полиестер. Овие машки и машки маици не се одлични само како дресови со активни и атлетски перформанси, а исто така и совршен завршен допир за секој спортски или секојдневен изглед. САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ!.8") -Ракав : (8.5") -Должина : (26,4"). Можете исто така да ја носите кошулата со маица внатре,ќе бидете привлечни за очи.2") -Ракав : (8. Пол : Мажи Човек, Господин, Машки.

За производот

Купувачите избираат и