.

.

Елегантно Природно Поле Со Цвеќиња Од Дива Бела Маргаритка Под Знамето На Синото Небо Знаме За Знаме На Венец За Декорација На Домашна Семејна Забава

Елегантно Природно Поле Со Цвеќиња Од Дива Бела Маргаритка Под Знамето На Синото Небо Знаме За Знаме На Венец За Декорација

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Големината на картонот е 12х14см, можете лесно да го поправите овој банер каде сакате и слободно да го прилагодите јазот помеѓу секое знаме. Пакетот вклучува картички од 7 парчиња и 1 парче бела сатенска лента. Материјал : Памук и Лен.Две страни печатење. Овој банер не е само добра декорација, туку и убав кабина за фотографии и реквизити за вашата забава екстра специјална, свадбена забава, роденденска забава, украси за маси за прием. Големината на картонот е 12х14см, можете лесно да го поправите овој банер каде сакате и слободно да го прилагодите јазот помеѓу секое знаме. Пакетот вклучува картички од 7 парчиња и 1 парче бела сатенска лента. Материјал : Памук и Лен.Две страни печатење. Овој банер не е само добра декорација, туку и убав кабина за фотографии и реквизити за вашата забава екстра специјална, свадбена забава, роденденска забава, украси за маси за прием.

За производот

Купувачите избираат и