.

.

Womenуалај Жени Мажи Мазги Модни Патики Удобно Лизгање На Мазга Низок Врв Без Грб Празнични Чевли За Пешачење

Womenуалај Жени Мажи Мазги Модни Патики Удобно Лизгање На Мазга Низок Врв Без Грб Празнични Чевли За Пешачење

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Содржина На Пакетот : . МОДЕН ДИЗАЈН СО ДВОЈНА БОЈА-КАБЕЛ : тениските чевли со мазга со иновативен дизајн на спојување создаваат пар стилски и секојдневни чевли. Овие лесни чевли се совршени за секојдневно пешачење, шопинг, патување, долго стоење, градинарство, домашни работи, забава или други активности во затворени простории и на отворено. 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. ВНИМАТЕЛНО ИЗБРАНИ МАТЕРИЈАЛИ : гумениот ѓон од пена на чевлите за мазги е тврд и тврд, што ги прави патиките за мазги и потпорни и флексибилни за подобрување на удобноста на стапалата.

За производот

Купувачите избираат и