.

.

Куки Од Нерѓосувачки Челик 2 Во Облик На Кука Закачалки За Кујна Бања Спална Соба Соба За Складирање Канцеларија Отворено Повеќе Намени

Куки Од Нерѓосувачки Челик 2 Во Облик На Кука Закачалки За Кујна Бања Спална Соба Соба За Складирање Канцеларија Отворено Повеќе

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Вкупна Големина : 50 х 25мм / 2 " х 0,98 "(Л*В); Дијаметар На Отворање На Куката : 15мм / 0,59"; Боја : Сребро; Материјал : Нерѓосувачки Челик; Завршна Површина : полски . ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Овие куки Се едноставно и брилијантно решение за складирање за закачување што било во вашата кујна, плакар, работилница или гаража каде што просторот е ограничен, како и за оние области каде што можеби ќе треба едноставно да закачите нешто. ПРИЈАТЕЛСКИ И БЕЗБЕДЕН ЗА КОРИСНИЦИТЕ : нема потреба да се грижите со алатки или да се грижите дали ќе ставите дупки во вашите прекрасни ѕидови. Куките лесно можат да висат на постојните предмети (на пример, лавици, решетки и полици) без потреба од клинци, завртки или лепила. МУЛ-ЦЕЛ : една од најголемите работи во врска со Куките Е тоа што тие не се ограничени на одредена област од вашиот дом. Тие можат да се користат и внатрешни и надворешни и за голем број работи : користете ги во кујната за закачување тави, тенџериња, прибор, па дури и чаши за кафе; во бањата за закачување крпи, облека; во гаражата за организирање алатки; во дневната соба или градината виси растенија или украси.

За производот

Купувачите избираат и