.

.

икстремен Тонски Принт Снежен костум Со Заштита Од Гамер

икстремен Тонски Принт Снежен костум Со Заштита Од Гамер

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Зимската забава е името на играта со овој 2-парче снежен костум од i Xtreme. екстремен 2-парче костим за снег со изолирана Јакна отпорна на Временски Услови со печатен дизајн, контрастни панели, облога од руно, џебови за загревање на рацете, полн патент и еластични манжетни (100% полиестер; ладно перење во машина, нежно) панталони за снег Со прилагодливи еластични ремени, џебови за заварување, преден патент и еластични внатрешни манжетни (100% полиестер; машина измијте ладно, нежно) акрилно плетено гравче со акцент на Лента (100% акрилик; ладно миење раце) увезено екстремно 2-парче снежно одело со бобинки. Изолирана јакна отпорна на временски услови со печатен дизајн, контрастни панели, облога од руно, рачни џебови, полн патент и еластични манжетни (100% полиестер; ладно миење во машина, нежно). Панталони за снег со прилагодливи еластични ремени, џебови за заварување, преден патент и еластични внатрешни манжетни (100% полиестер; ладно миење во машина, нежно). Акрилна плетена бобинка со акцент на лента (100% акрилик; ладно миење раце). Увезени.

За производот

Купувачите избираат и