.

.

Фитфлоп Жени Мара Кожа Крок Печатење Глуждот Чизми, Канелени, САД 7.5

Фитфлоп Жени Мара Кожа Крок Печатење Глуждот Чизми, Канелени, САД 7.5

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Бренд : Фитфлоп. Стил Број : АЛ5. Стил Име : Мара Глуждот Чизми. Произведено Во Виетнам. Материјал : Мазна Кожа/Метални Потсмеваат Крок Печатење Горниот, Ткаенина Поставата, Кожа Подножје, Гума Надворешен Ѓон. Страничен Патент За Лесно Вклучување/Исклучување. Технологијата На Среден Ѓон За Суперкомф Обезбедува Целодневно Амортизирање На Дифузијата На Притисокот. Висината На Вратилото Е Приближно 4 1/2". Висината На Петицата Е Приближно 1 1/4". Висината На Платформата Мери Приближно 1/2". ЗАБЕЛЕШКА : Сите Мерења Направени НА Големина САД 8.5. Мерењата Ќе Се Разликуваат По Големина. Мазна Кожа/Метални Потсмеваат Крок Печатење Горниот. Гумен Надворешен Ѓон Отпорен На Лизгање. Технологијата На Среден Ѓон За Суперкомф Обезбедува Целодневно Амортизирање На Дифузијата На Притисокот. Висината На Вратилото Е Приближно 4 1/2". Висината На Петицата Е Приближно 1 1/4".

За производот

Купувачите избираат и