.

.

Ватенка исадора во торба, Близнак

Ватенка исадора во торба, Близнак

DEN 941.76

Од стока
Достапно.

Додадете ја оваа прекрасна Потпора Исадора Ватенка Во Торба во која било спална соба или спална соба за гости. Оваа Потпора Исадора Ватенка во Торба се одликува со дизајн со цветни дезени. Овој кревет во комплет торби вклучува 8 координативни парчиња за да одговараат на потребите на вашата спална соба. Комплетот близнаци вклучува : еден утешител (66? х 86?), две шами (20? х 26?), еден рамен лист (66? х 96?), еден вграден лист (39? х 75? х 12?), две футроли за перници (20? х 30?), и една декоративна перница (16? х 16?). Целосниот сет вклучува : еден утешител (76 " х 86?), две шеми( 20 " х 26"), еден рамен лист (81 " х 96?), еден вграден лист (54 "х 75" х 12?), две навлаки за перници (20 " х 30?), и една декоративна перница (16" х 16?). Оваа Потпора Исадора Ватенка Во Торба е достапна во повеќе големини. Овој кревет во комплет кеси е составен од 100 проценти мек полиестер. Оваа Потпора Исадора Ватенка Во Торба може да се пере во машина за лесна нега (видете ја етикетата за нега за упатства).

За производот

Купувачите избираат и