.

.

Суета Фер Женски Ласкави Чипка Бикини Гаќи, Стил 18285

Суета Фер Женски Ласкави Чипка Бикини Гаќи, Стил 18285

DEN 191.68

Од стока
Достапно.

Ласкавото Бикини Од Чипка Од Саемот За Суета е дизајнирано без нотка, без шоу истегнување на појасот и ногата. Нуди супериорна ткаенина за истегнување која совршено се прилагодува на вашето тело. Дизајниран без нотка, без шоу истегнување на појасот и ногата за стилски и невидлив изглед. Супериорна ткаенина за истегнување со луксузна рака чувствува лизгање под облеката. Целосната задна покриеност гарантира дека гаќичката ќе остане на своето место и нема да се вози нагоре. 100% памук лагер. Седи на колковите со повисоки отвори на нозете. 89% Најлон, 11% Спандекс Гусет : 100% Памук. Земја На Потекло : Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 18285.

За производот

Купувачите избираат и