.

.

Кароли Лето Новороденчиња Возбудува Цветни Ромпер Бебе Девојка Комбинезон Костим За Играње

Кароли Лето Новороденчиња Возбудува Цветни Ромпер Бебе Девојка Комбинезон Костим За Играње

DEN 207.68

Од стока
Достапно.

Спецификација : . Материјал : мешавина од памук. Големина : 70/80/90/100. Боја : како што покажуваат. Стил : Без Ракави. Шема : Палма Лист / Лимон. За толпата : Девојки. Содржина На Пакетот : 1 * Ромпер+ 1* Лента За Глава. Има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : Изработен од мека и удобна памучна мешана ткаенина, мека и удобна, пријателска за кожата, квалитетна, сосема нова. Големина : 70/80/90/100, 4 големини, погодни за новороденчиња, ве молиме купете според вистинската бројка на вашето бебе. Карактеристики : печатење На Дланка и лимонска шема, дизајн без ракави, набразден, декорација со реси, предвремено затворање, лесно менување пелени, симпатичен и стилски комбинезон за бебиња. Прилики за апликација : Погоден за секојдневно носење во летната сезона, фотографирање, патување, шопинг, пикник, роденден итн. или како подарок за вашите деца. Пакување : 1 * комбинезон + 1 * лента за глава, машинско перење или миење раце, не избелувајте, не мијте.

За производот

Купувачите избираат и