.

.

0. Кт Црн Природен Дијамант И Симулиран Сафир Пресврт Вечноста Бенд Прстен во 14к Роуз Злато Прстен Големина-5

0. Кт Црн Природен Дијамант И Симулиран Сафир Пресврт Вечноста Бенд Прстен во 14к Роуз Злато Прстен Големина-5

DEN 1904.00

Од стока
Достапно.

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Црн Природен Дијамант Од 0,50 Кт И Симулиран Прстен За Вечност На Пресврт На Сафир Во 14к Розово Злато . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Стручно Изработени ВО ГАРАНТИРАНО Розово Злато ОД 14к, Автентицирани со печат од 14к. 0.50 Кт Црн Дијамант Има Јасност На I2-I3 & Симулирани Сафир Има Јасност НА VVS1-VVS2. Тип На Поставување Камен : Огради. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Метод На Создавање Камен : Природен.

За производот

Купувачите избираат и