.

.

Едноставно Маргаритка 18 18 Светло Розова Прегратки И Бакнежи Салфетки, Во собата на 4

Едноставно Маргаритка 18 18 Светло Розова Прегратки И Бакнежи Салфетки, Во собата на 4

DEN 447.84

Од стока
Достапно.

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата љубов оваа сезона Со Едноставно Маргаритки 18" х 18 " Светло Розеви Прегратки И Бакнежи Салфетки Од Нашата Колекција На Денот на Вљубените. Поставете ја вашата маса со овие празнични и шармантни салфетки за да внесете совршен допир на љубов во вашиот трпезариски простор овој февруари! Изработена од ткаенина од поли твил отпорна на брчки, нашата салфетка за вечера има димензии 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна и рабовите со рабови им даваат на овие салфетки чист, завршен изглед. За нив лесно се грижи машинско перење и сушење. Едноставно Маргаритка 19" х 19 "Валентин Печати Салфетка : Едноставен, но елегантен 19" крпа салфетки доаѓаат во сет од 4. Идеален за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

За производот

Купувачите избираат и