.

.

Почетна Поп Кол Класици Тркалезно Складирање Османлиско Разгорено Дрво Нога-Лен

Почетна Поп Кол Класици Тркалезно Складирање Османлиско Разгорено Дрво Нога-Лен

DEN 4955.20

Од стока
Достапно.

Дизајниран во модерна сива и неутрална шема со разгорени нозе од цврсто дрво во бело измиена завршница за разноврсност со низа стилови на дизајн. Големина соодветно за користење во помали простори или за спарување за да пополните поголем простор во вашата дневна или спална соба. Потребно е лесно склопување. Димензии : 19 дијамант. х 18ч во. Памучен тапацир. Тркалезна перница во бела модерна шема. Разгорени дрвени нозе. Нозете завршени во бело-миење. Простор за складирање на предмети за домаќинството. Потребно е некое собрание.

За производот

Купувачите избираат и