.

.

Манжетни Женски Сандали Дами Платформа Клинови Пета Цветни Цвет Чипка Чевли Обувки Сандали Бела

Манжетни Женски Сандали Дами Платформа Клинови Пета Цветни Цвет Чипка Чевли Обувки Сандали Бела

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

5" нога широк : 9-9,5 см/3. Повеќе промотивни производи.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.9"забелешка : Бидејќи Различни Компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата НА вистинската СТАВКА МОЖЕ ДА ВАРИРА малку Од Горенаведеното. Опис Пол : Жени Горен Материјал : Памучна Ткаенина Единствен Материјал : Гума Погодна Прилика : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Секојдневен, Стил На Пети : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Затворање Клинови : Чевли Со Врвки Висока Пета : 10см/4 "Висина На Платформата : 4см/1.7" нога широк : 9.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 2.7"големина : 39 сад : 8 велика британија : 5. Прилика : Сандалите Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја.3" нога широк : 9см/3.9"големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Големина Опис : Големина : 36 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35.7"големина : 40 сад : 8.8" нога широк : 9.5"Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 Велика британија : 5 еу : 37 ЦН : 240 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24см/9. Сандали Материјал : Вештачка Кожа.5 см/10" нога широк : 10см/3. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Сандали.

За производот

Купувачите избираат и