.

.

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC92876

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC92876

DEN 4714.08

Од стока
Достапно.

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата. Склоповите на кабелот за сопирачки се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова обезбедува беспрекорна изведба секој пат кога се применуваат. RAYBESTOS ELEMENT3 КАБЛИТЕ За СОПИРАЊЕ Функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите на OE. Обезбедува оптимална заштита, работен век и безбедност. Челичните кабли за сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија. Обезбедува безбедна, мазна сопирачка се применуваат и ослободување секој пат. Ги вклучува сите загради и фитинзи во стилот НА ОЕ. Лесна инсталација и одговара на ое. Одговара Изберете : 1968-1972 ФОЛКСВАГЕН ТИП 1 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и