.

.

ЛИЕН Алуминиумски Раб TWSWP 19X9. М-БЛК ГЛ-БЛК УСНА, 1995СВП205120Б76

ЛИЕН Алуминиумски Раб TWSWP 19X9. М-БЛК ГЛ-БЛК УСНА, 1995СВП205120Б76

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Никогаш не престануваме да туркаме. Тоа е она во што веруваме. Алуминиумските Тркала ТСВ се основани уште во 1960-тите од Возач На Формула Еден и оттогаш има континуирано вклучување во моторните спортови. Тоа сме ние како луѓе. Повеќето од нашите сопствени тркала ги земаат своите имиња од големите тркачки места во светот. Ќе откриете дека нашите тркала се извонредни по нивниот бескомпромисен квалитет, прецизно инженерство, напредни материјали и револуционерни производствени процеси како и за нивните прекрасни дизајни.

За производот

Купувачите избираат и