.

.

Нарушување На Повеќе Карактери

Нарушување На Повеќе Карактери

DEN 288.64

Од стока
Достапно.

Како што рече еден рецензент, Џон Дикроста ја распакува својата гласовна кутија на доверчив карактер на парадирање на толпата во саботата навечер по карактер како некој автомобил на човечки кловн. На сцената Дикроста е "електричен";. Неговата остра духовитост и вештина за разиграно предизвикување проблеми со практични шеги помогна да се шири неговото име низ САД и Канада. Нарушување На Повеќе Карактери.

За производот

Купувачите избираат и