.

.

Ступел Индустрии Диви Чапја Птици Качен Сценско Тревни Крик Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Пидикс

Ступел Индустрии Диви Чапја Птици Качен Сценско Тревни Крик Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност, Дизајн

DEN 639.68

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 36 х 1,5 х 48 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Птица; Животно; Водни Птици; Чапја, Река. Дизајн На Piddix.

За производот

Купувачите избираат и