.

.

Мрачни Приказни: Едгар Алан По Е Маската На Црвената Смрт

Мрачни Приказни: Едгар Алан По Е Маската На Црвената Смрт

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Правдата е Во ваши раце Во Мрачни Приказни 5 : Едгар Алан По Е Маската На Црвената Смрт! Мистериозна фигура во црвена маска ги демне улиците на мал француски град, убивајќи градски власти. Градоначалникот ве повикува да му помогнете да го пронајде и да го запре. Но, кога ќе пристигнете, откривате дека жителите на градот се чини дека навиваат За Црвената Маска. Кој е вистинскиот криминалец? Ваше е да одлучите во оваа возбудлива авантуристичка игра Со Скриен Објект! Активизија Темни Приказни 5 : Маската На Едгар Алан По : мистерија За Бонуси каде што го откривате потеклото на Црвената Маска. Прекрасни позадини, скринсејвери и концепт уметност. Превземање музички песни. Интегриран водич стратегија.

За производот

Купувачите избираат и