.

.

Playskool Херои Chomp Одред Офицер Заклучување

Playskool Херои Chomp Одред Офицер Заклучување

DEN 388.96

Од стока
Достапно.

Малите авантуристи можат да донесат свет на диносауруси токму кај нив Со Хероите На Playskool chomp Одред фигури! Преправајте се дека ќе му помогнете На Полицаецот Да Ги задржи проблематичарите од Долината Чомп во ред! Притиснете надолу на полициското светло на полициската фигура на полицаецот за акција, светла и звучни ефекти на главата! Заклучувањето на службеникот доаѓа со отстранлива приколка и кафез што се отвора. Лансирајте го нето проектилот и потоа ставете го сторителот во кафезот. Приколката е исто така компатибилна со фигурата На Компакторот На Chomp Equad Raptor! (Дополнителни Фигури И плејсети на Тимот На Чомп секоја продадена одделно. Предмет на достапност.) Чомп, гази и спаси го денот! За уште поголема возбуда на дино, родителите можат да бараат анимирани епизоди од Тимот На Чомп на Јутјуб во 2018 година! Хероите на Playskool, Тимот На Chomp и сите поврзани ликови се заштитни знаци на hasbro. Вклучува офицерска фигура За Заклучување, приколка, кафез, фрлач на проектили и 1 проектил. Главата климање акција. Светла и звуци. Отстранлив плејсет приколка. Лансира нето проектил. Возраст од 3 до 7 години. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ - Ќе се генерираат Мали делови. Не за деца под 3 години. Потребни се 2 ААА батерии (вклучени демо батерии).

За производот

Купувачите избираат и