.

.

Каролини Богатства BB4237CHF Среќна Новогодишна Елка Кинески Гребен Црно Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB4237CHF Среќна Новогодишна Елка Кинески Гребен Црно Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 175.84

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства BB4237 CHF Среќна Новогодишна Елка Кинески Гребен Црно Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна Среќна Новогодишна Елка Кинески Грмушки Црно Знаме Платно Големина На Куќа. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Кинески Гребен. Одличен подарок За кинески сопственик на Гребен. Прославете Го Божиќ Со Ова Божиќно Големо Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

За производот

Купувачите избираат и