.

.

Полноглавци Девојки Сирена Шема Ватенка Во Собата, Двојна Големина, Иридентни Метални

Полноглавци Девојки Сирена Шема Ватенка Во Собата, Двојна Големина, Иридентни Метални

DEN 1295.84

Од стока
Достапно.

Целта е Да се Биде Мер-Лавиринт! Шарени, Иридентни ваги за сирена ќе ја засладат ноќта на вашето дете со метални сирени од Полноглавци. Топло без тежина, овој комплет вклучува сјаен Иридентен украсен Јорган со Соодветни Шамови (1 шам За Близнак, 2 Шами за целосна) за забавна, светло обоена спална соба. Изработени од 100% микро-негирачки полиестерски влакна за долготрајна мекост и издржливост. Удобно за употреба во сите сезони. Лесна нега, машинско перење и сушење, со отпорност на избледување и дамки. Совршен за вашиот сонлив тинејџер или тинејџер кој Сака магични моменти! Полноглавци Девојки Сирена Шема Ватенка Во Собата, Двојна Големина, Иридентни Метални Функција : ватенка сет содржи 1 Ватенка и 1 стандард Шам. Материјал : 100% високо квалитетен полиестер микро-дерние влакна. Хипоалергично. Отпорен на намалување и истегнување. Отпорен на брчки. Многу силен, но лесен. Брзо сушење. Димензии : Близнак : 68 " x86 "Ватенка и еден 20" x26 " Шам. Грижа : Лесна Нега. Машинско перење и сушење.

За производот

Купувачите избираат и