.

.

Пелонис 17 Електрични Кула Простор Грејач Со Термостат, Затворен, Црна, NT15-13L

Пелонис 17 Електрични Кула Простор Грејач Со Термостат, Затворен, Црна, NT15-13L

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Овој Пелонис 17" Грејач На Електрична Кула Со Термостат, Внатрешен, Црн, NT15-13 L ќе ве одржува вас и вашето семејство тост топло кога времето е ладно. Има класичен дизајн и ќе изгледа одлично насекаде во вашиот дом. Тој е мал и дискретен, но има силна моќ на затоплување. Пелонис 17 " Електричен Кула Простор Грејач Со Термостат, Затворен, Црн, NT15-13 L автоматски се исклучува ако почнува да се прегрее. Има контролен панел кој е лесен за употреба и овозможува непречени температурни промени за максимална удобност. Има две поставки за топлина од кои можете погодно да изберете за ваша удобност. Пелонис 17" Грејач На Електрична Кула Со Термостат, Внатрешен, Црн, NT15-13 L има широки агли на осцилација што овозможуваат топлината да се расфрла точно таму каде што е најпотребна. Грејачот на кулата нуди две поставки за температура и куќиштето со ладен допир ви овозможува да останете топли, но безбедни. Малиот 17" дизајнот значи дека лесно може да се премести од соба во соба со вас. Исто така е погодно за складирање и транспорт во секое време доколку е потребно. Пелонис 17 " Електрична Кула Простор Внатрешен Грејач со Термостат, Внатрешен, Црн, NT15-13 L. 2 поставки за топлина. Кула грејач има кул-допир домување. Грејач со термостат. Автоматски се исклучува ако почне да се прегрее. Контролниот панел лесен за употреба овозможува температурни промени за максимална удобност. Широкиот агол на осцилација може да ја испорача топлината до местото каде што е потребно. Димензии : 7.32 "L x 7.32" W x 17.2 " H. 1-година ограничена гаранција. Модел# NT15-13 L.

За производот

Купувачите избираат и