.

.

Голема И Висока Машка Џебна Маичка Со Кратки Ракави

Голема И Висока Машка Џебна Маичка Со Кратки Ракави

DEN 511.84

Од стока
Достапно.

Овие маици се изработени од претходно намален памук во тешка категорија плетен со пригоден џеб на градите. Тие се изградени да траат со залепени шевови на вратот и рамената за подолго носење, и за удобност, етикета на вратот без ознака што нема да ја фати или разгори. Екстра долгата должина на опашката помага да ја држите задната страна покриена. Носете сами или како долна кошула. Изберете од различни бои. Џеб на градите; етикета за вратот Без Ознаки за удобност; Залепени шевови на вратот и рамената за подолго носење; 5,5 мл. Џерси плете, 100% претходно намален памук Во тешка категорија; Сивата боја на Пепел е 99% Памук, 1% Полиестер;Увезени : WS436.

За производот

Купувачите избираат и