.

.

Обединети Услуги За Заварување FWB - UWSFWB-ПЕТТО ТРКАЛО ОПАШКА КУТИЈА

Обединети Услуги За Заварување FWB - UWSFWB-ПЕТТО ТРКАЛО ОПАШКА КУТИЈА

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

UWS/Јунајтед Заварување Услуги 58 X 18 X 10 ПЕТТО ТРКАЛО ОПАШКА Кутија Карактеристики Тешки и Сигурни. Правоаголни Гради Со Низок Профил За Употреба При Влечење На Петто Тркало. Дизајниран Да Обезбеди Дополнителна Алатка, Опрема И Простор За Складирање Кога Кутијата Со Алатки Не Е Доволна. Едно Парче Тешки 0.080 во. И 0.063 во. Алуминиумскиот Дизајн Помага Да Се Спречи Доделување, Истекување И Го Минимизира Дентирањето. Нерѓосувачки Челик Т-Рачка Заклучување Месинг Систем За Заклучување Обезбедува ' Рѓа Слободен Производ Живот, Една Рака Пристап И 2 Бравата Поени За Сила И Безбедност. Поддржувачите На Кабелот За Авиони Од Нерѓосувачки Челик Овозможуваат Отворање На Капакот За 90 Степени И Издржат Оптоварување До 1.000 Фунти Кога Се Во Отворена Положба. Тешкото Соголување На Микросеалот Помага Да Се Запечати Влагата, Прашината И Нечистотијата. Тип - Петто Тркало Градите. Број На Капаци/Врати За Складирање-1 Капак. Дизајн На Површината-Дијамантска Шара. Боја-Сребро. Материјал-Алуминиум. Должина - 59 во. Ширина - 18 во. Висина - 10 во. Волумен - 16,7 кубни.фт. - ШКУ : КСАО142031.

За производот

Купувачите избираат и