.

.

Бриогео Навивам Харизма Ориз Амино И Авокадо Остави-Во Дефинирање На Крем Оз

Бриогео Навивам Харизма Ориз Амино И Авокадо Остави-Во Дефинирање На Крем Оз

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Кога сакате да донесете дефиниција на вашите кадрици, користете Бриогео Навивам Харизма Ориз Амино И Авокадо Остави-Во Дефинирање На Крем 6 мл. Со масло од авокадо за да ја заклучите влагата и да ја заштитите косата, и амино киселини од ориз за да спречите разлетување, овој крем помага да се контролира кадравата, брановидна и виткана коса. Користете го овој крем за допирно меки и дефинирани кадрици во текот на целиот ден. Бриогео Навивам Харизма Ориз Амино И Авокадо Остави-Во Дефинирање На Крем 6 Мл.

За производот

Купувачите избираат и