.

.

Јужен Бенд GPG-XLRG Зафат Дланка Ракавица Големина Xlarge

Јужен Бенд GPG-XLRG Зафат Дланка Ракавица Големина Xlarge

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Ракавиците за Дланки за држење се необложени, ракавици со полни прсти со 2 манжетни изработени од мек, удобен и памук што дише. Сребрена/сива боја со гумени дланки и прсти со висок зафат, нелизгачки. Одлични ракавици за сите намени што можат да се користат за различни активности на отворено. Ракавици за дланка со јужен Свиок : Необложени ракавици со полни прсти со манжетна од 2 инчи. Изработен од мек, удобен и дише памук. Гумени дланки и прсти со висок зафат, нелизгачки. Одлични ракавици за сите намени. Сребрена/сива боја.

За производот

Купувачите избираат и