.

.

Нитро Пепси Нацрт Кола 13. фл оз, Брои

Нитро Пепси Нацрт Кола 13. фл оз, Брои

DEN 31.68

Од стока
Достапно.

Воведување На Нитро пепси : првата кола со внесување азот. Тоа е повеќе од само кола, тоа е искуство. Лесната текстура. Свиленкаста пена. Растечката каскада. Неапологетски пепси® вкус. Тоа предизвикува врска и разговор, директно од првата голтка. Со помала карбонизација и помали меурчиња, Нитро пепси е мазен и лесен за пиење. За најдобро да го доживеете, изладете ја конзервата, истурете силно, потоа восхитувајте се и уживајте. Вклучува 4 (13,65 мл) лименки Нитро Пепси во Нацрт Кола. Кола внесена со азот со помали меурчиња и помазен вкус . Изладете, истурете силно и уживајте . Мазна, кремаста, вкусна.

За производот

Купувачите избираат и