.

.

МАВЕРИК МРП-01Ц Мрежа Скара Скара Печење Тава

МАВЕРИК МРП-01Ц Мрежа Скара Скара Печење Тава

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Создавањето чаден вкус на скара за печење и парчиња месо што обично би ги готвеле во рерна е лесно, со нашата Тава за Печење На Решетка маверик. Дарежлив по големина, можете да готвите печени големи и мали со разновиден зеленчук-сѐ е содржано во една лесна за употреба тава. Одликувајќи се со силни, двојни рачки, можете лесно да ја преместите тавата од скара на маса. Сите наши Тави За Скара Маверик Се направени од тешка мрежа од нерѓосувачки челик #304, така што храната е убаво содржана, а сепак се готви рамномерно. Издржливи и лесни за чистење, нашите мрежести тави се дизајнирани така што можете да готвите различни предмети за кои никогаш не сте сонувале да готвите на скара на гас или јаглен. Безбедна машина за миење садови, готвењето чистење е ветре. Целосните оброци може да се готват во една тава со нивната дарежлива големина. Со Маверик Мрежести Тави за Скара, ќе најдете бесконечна низа јадења што ќе сакате да ги земете од затворени простории на отворено и на вашата скара. Маверик Мрежа Скара Скара Печење Тава Мулти-Обоени Мрежа печење тава за готвење печење и различни видови на храна обично се готви во рерна, надвор на скара. Одликувајќи се со храна-одделение #304 нерѓосувачки челик мрежа да содржи и готви храна и големи и мали. Силни, издржливи рачки за лесно преместување на храната од скара на страна на масата. Екстра-длабоки страни за печење големи и мали; дарежлива големина за готвење месо и зеленчук во исто време. Безбедна машина за миење садови; 14,74 инчи на 10-3/4 инчи на 4 инчи.

За производот

Купувачите избираат и