.

.

Примарно Злато Карат 3х Бело Злато Извртени Обетки Со Тркалезни Обрачи

Примарно Злато Карат 3х Бело Злато Извртени Обетки Со Тркалезни Обрачи

DEN 2064.00

Од стока
Достапно.

Додадете допир на елеганција на вашиот модерен изглед со овие обетки со кружен обрач од 14 каратно бело злато. Овие обетки од 38, 75х37мм имаат извртена шема наоколу. Обезбедени со затворачи за жица и спојка, овие обрачи се совршени за носење со која било облека.Метална Тежина : 3,26 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Извртени Обетки Со Тркалезни Обрачи Пол : женско затворање : Омега Клип Бекметал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 38,75 мм х 37мм, 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Италија 14к Бело Злато, Извртени, Омега Клип Назад, Обрач.

За производот

Купувачите избираат и