.

.

Универзална Јасна 2-Еднострана Т-Стил Самостојна Рамка, 8. 11, 2 Пакет

Универзална Јасна 2-Еднострана Т-Стил Самостојна Рамка, 8. 11, 2 Пакет

DEN 319.20

Од стока
Достапно.

Помогнете и на вашата публика да го види вашиот знак како доаѓа и си оди двостраниот дизајн во т-стил ви овозможува да ја удвоите изложеноста на вашата порака. Издржливата Акрилна Универзална рамка отпорна на кршење е совршена за шалтери за продажба, рецепции, табели за прикажување конференции и речиси насекаде каде што сакате да привлечете дополнително внимание на важни информации. Основен Материјал : Пластика; Длабочина : 3,5"; Боја На Лице(И) : Јасно; Боја На Рамка : Јасно; Материјал На Рамка : Пластика; Висина : 11"; Вметнете Големина : 8,5 х 11; Вчитување : Страна; Материјал(И) : Пластика; Ориентација : Вертикална; Поставеност : Работна Површина; Облик : Правоаголник; Големина : 8,5 х 11; Ширина : 8,5"; Површина За Запишување/Бришење : Нема Гаранција : ограничена на Производителот-година Гаранција. Пост-Потрошувачите Рециклирани Содржина Проценти : 0%. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Совршен за шалтери за продажба, рецепции, конференциски дисплеи и многу повеќе. Двостраниот дизајн во т-стил овозможува максимална изложеност. Издржлив, отпорен на кршење јасен акрилик. Број на модел : UNV76864.

За производот

Купувачите избираат и