.

.

Женски Нано-Т Краток Совршен Ракав Маица

Женски Нано-Т Краток Совршен Ракав Маица

DEN 192.00

Од стока
Достапно.

Ханес Женски Нано-Маица Ултра-лесен 100% памучен дрес се чувствува фантастично покрај вашата кожа и убаво завеси. (Лесен Челик памук/полиестер). Елегантно, контурно вклопување со странични шевови што ја ласкаат вашата силуета. Предизборен за одлично вклопување измијте после миење. Ракав со двојна игла и долни рабови за подолг живот. 100% памук (Лесен Челик е памук/полиестер). 3xl. Шамрок Грин. Жени. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

За производот

Купувачите избираат и