.

.

Дрвени Оревокршачка Фигурина Дрво Оревокршачка Божиќ Десктоп Декор Градина Декор

Дрвени Оревокршачка Фигурина Дрво Оревокршачка Божиќ Десктоп Декор Градина Декор

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Описr. r.Оваа ставка е добро изработена од врвен дрвен материјал. Дрвото не е лесно за валкање и лесно за чистење. Тоа е украс за дома, во затворени простории, кујна, масичка и некои други специјални прилики. Совршен подарок за вашите пријатели и семејства.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Златнаr. - Материјал : Дрвоr. - Големина : 31,00 X7, 60 X6, 50cm/12, 18 X2, 99 X2,55in r. - Изработен Од добар материјал со одлична изработка, дрвениот декор на оревокршачка е цврст и издржлив.р. - со овој прекрасен украс од оревокршачка, вашиот дом, автомобил и канцеларија ќе имаат нов изглед.р. - можете да ја користите оваа прекрасна дрвена оревокршачка како реквизит за фотографии за да направите добри и кул слики . р. - Креативниот и прекрасен дизајн на оревокршачка го прави пошармантен и додава шик за вас.р. - Совршен За спална соба, дневна соба, дом, автомобил и така натаму. Исто така, тоа е добар подарок за вашите соученици, семејство, пријатели и колеги. Изработен од добар материјал со одлична изработка, дрвениот декор на оревокршачка е цврст и издржлив. |Со овој прекрасен украс од оревокршачка, вашиот дом, автомобил и канцеларија ќе имаат нов изглед. |Можете да ја користите оваа прекрасна дрвена оревокршачка како реквизит за фотографии за да направите добри и кул слики. |Креативниот и прекрасен дизајн на оревокршачка го прави пошармантен и додава шик за вас. |Совршен за спална соба, дневна соба, дом, автомобил и така натаму.

За производот

Купувачите избираат и