.

.

Мало Дете Клементина Краток Ракав Основни Маица

Мало Дете Клементина Краток Ракав Основни Маица

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементина Мали Девојчиња' Мало Дете Краток Ракав Основни Маичка.

За производот

Купувачите избираат и