.

.

Домашна Суштина Тинејџерски Деидре Ватиран Покритие Постелнина Сет

Домашна Суштина Тинејџерски Деидре Ватиран Покритие Постелнина Сет

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

краток опис Не е достапен Домашна Суштина Тинејџерски Деидре Ватиран Постелнина Сет : Близнак/Близнак XL : 1 Coverlet( 68 "x 90"), 1 Стандарден Шам (20" x 26" +0,5"), 1 Декоративна Перница (10"x 18"). Комплетниот / Кралицата Вклучува : 1 Корица (86 "х 90"), 2 Стандардни Шамови (20" х 26" +0,5"), 1 Украсна Перница (10" х 18"). Шема : Пејсли. Coverlet/Sham : 100 проценти Полиестер 85gsm Микрофибер, Печатени, 100 проценти Четкани Микрофибер Обратно. 240гсм Памучно Полнење. Машина За Перење Ладно.

За производот

Купувачите избираат и