.

.

Викерман 2.4 Божиќна Украсна Топка, Тиркизна Сјајна Завршница, Пластика Отпорна На Кршење, ОТПОРНА НА УВ, Декорација На Новогодишна Елка, Пакување

Викерман 2.4 Божиќна Украсна Топка, Тиркизна Сјајна Завршница, Пластика Отпорна На Кршење, ОТПОРНА НА УВ, Декорација На Новогодишна

DEN 465.92

Од стока
Достапно.

Викерман 2.4 " Тиркизна Сјајна Топка Божиќ Украс, 24 орнаменти по пакет. Карактеристики богата сјајна завршница. Овој украс е направен од пластика отпорна на кршење што го штити од случајни капки. Украсите отпорни на кршење се погодни за деца и миленичиња и безбедни за целото семејство да помогнат да висат на дрвото. Дупчат и Јамка-Висат вашите орнаменти со мир на умот користејќи ги нашите дупчат и јамка карактеристики. Со дупчат и јамка орнаменти, капачето е декоративно и самиот украс е прицврстен на дрвото со цветна жица, обезбедувајќи вашите орнаменти да останат на место онолку долго колку што е вашето дрво. Тру-УВ облогата го штити овој живописен украс од избледување од изложување на сончева светлина. Орнаменти обложени со тру-УВ доаѓаат со 2-годишна сезонска гаранција. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој експерт дизајниран украс во вашиот дом. Викерман 2.4" Тиркизна Сјајна Топка Украс, 24 По Торба.

За производот

Купувачите избираат и