.

.

Бос $с [Дигипак]

Бос $с [Дигипак]

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

2012 албум од подземниот л. а. рапер. Бусдрајверс Бос $osс е за лице на предложениот пат за модерна инди рап музика. Поттикнат од растворливото чувство на верност кон кој било жанр, Бос $с може да се помеша Со Албум На Битие, повторно замислен од продуцентите на сцената на Ла Бит. Гостувања На Сиера Касиди Од Коко Рози и други. Бос $с [Дигипак] (Диги-Пак).

За производот

Купувачите избираат и