.

.

Ајомет Женски Снежни Панталони Женски Секојдневни Памучни Џогери, Женски Спортски Панталони, Женски Лесни Џогери, Сини XXL

Ајомет Женски Снежни Панталони Женски Секојдневни Памучни Џогери, Женски Спортски Панталони, Женски Лесни Џогери, Сини XXL

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Женски Летни Есенски Секојдневни Цветни Отпечатоци Памучни Долги Панталони Лабави Прави Летни Панталони За Жени Обични Широки Легокации : Дневно. Бои : сликите покажуваат. Сезона : Пролет, лето, aut. Стил : Секојдневно Вклопување : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х панталони ткаенината е супер растеглива, Пријателска За Кожата, без брчки, атлетските џогери имаат 4-насочно истегнување и исто како втор слој на кожа, тие ви обезбедуваат максимална удобност за да обезбедите целодневно активно слободно. Панталони со среден пораст и еластична лента за отпадоци со врвка за влечење нуди персонализирано вклопување, го зголемува опсегот на линијата на половината,без тркалање нагоре или надолу. Два странични длабоки џебови доволно за да ги држат рацете, телефонот, паричникот, клучевите итн., лесен за пристап. Овие Џогери се лесни, но не тенки, малку фит, но не премногу тесни, кои дизајнирани со заострени нозе и еластични ребрести манжетни за глуждот се совршени за активен и секојдневен живот. ПРИЛИКА : Овие разноврсни спортски панталони се префектни за џогирање, салон, трчање, пешачење, атлетика, вежбање, вежбање, фитнес, трчање.

За производот

Купувачите избираат и