.

.

Делта Карго Мрежа За Велосипед Монтирани Лавици Најлон Куки Одговара На Секој Велосипед Решетката

Делта Карго Мрежа За Велосипед Монтирани Лавици Најлон Куки Одговара На Секој Велосипед Решетката

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Веб-мрежа за истегнување што помага да се обезбедат предмети на задната решетка.Карактеристики-Ја Штити вашата опрема и се прицврстува на која било решетка за велосипеди-Нуди тесна мрежа од 3" х 3" што безбедно обезбедува помали предмети-Се Шири од 10" х 10" на над 22" х 22"-Вклучува 4 прецизно обликувани термопластични куки Делта Циклус Товарна Мрежа : Мрежата За Растегнување на веб-велосипеди ги обезбедува тие предмети што тешко се држат. Одлично за секоја решетка. Вградени куки. Да ги држиме рацете на решетките.

За производот

Купувачите избираат и