.

.

Raybestos Елемент Кочница Кабли, П. н. е. Одговара изберете: 2011-CHEVROLET ЕКСПРЕС G2500, 2011-CHEVROLET ЕКСПРЕС G3500

Raybestos Елемент Кочница Кабли, П. н. е. Одговара изберете: 2011-CHEVROLET ЕКСПРЕС G2500, 2011-CHEVROLET ЕКСПРЕС G3500

DEN 5470.40

Од стока
Достапно.

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата. Склоповите на кабелот за сопирачки се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова обезбедува беспрекорна изведба секој пат кога се применуваат. RAYBESTOS ELEMENT3 КАБЛИТЕ За СОПИРАЊЕ Функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите на OE. Обезбедува оптимална заштита, работен век и безбедност. Челичните кабли за сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија. Обезбедува безбедна, мазна сопирачка се применуваат и ослободување секој пат. Ги вклучува сите загради и фитинзи во стилот НА ОЕ. Лесна инсталација и одговара на ое.

За производот

Купувачите избираат и