.

.

Карат Т.В. Дијамант 10KT Rose Gold Cluster Ring Ringвонат сет

Карат Т.В. Дијамант 10KT Rose Gold Cluster Ring Ringвонат сет

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Класичен и зачудувачки, овој прстен за ангажман на дијаманти зрачи со стил, во кој има прекрасни камења со акцент на дијаманти поставени во прстените, додавајќи дополнителна искра. Сигурно е да го освои своето срце. Империјал 3/8 Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато Кластер за ангажирање на прстен : Дијамант Тежина : 0,40 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcraided in 10kt Rose Goldawable во големини 6-9 learn morelearn за дијаманти.

За производот

Купувачите избираат и