.

.

С. Крајбрежната Стража Стартер Мат

С. Крајбрежната Стража Стартер Мат

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Украсете го вашиот дом или канцеларија со официјално лиценцирани теписи од фанмати. Тие се одлични за собирачи на фондови, подароци, бизниси или само затоа што! Секој килим е направен од 100 проценти најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Американската Крајбрежна Стража Стартер Мат : 19" х 30 " правоаголна мат. Фотореалистичка графика. 100 проценти најлон тепих. Не-лизгање рециклирани винил поддршка. Официјално лиценциран. Хромоџет-печатени во вистински тимски бои.

За производот

Купувачите избираат и