.

.

Време и време женски измиени врвот на Хенли

Време и време женски измиени врвот на Хенли

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Овој пат и Tru Women's Women Top Henley Top е сигурно дека ќе биде одење на вашиот обичен плакар. Дизајниран со опуштено вклопување, пулвер со долги ракави има меко и пријатно чувство надополнето со капки раменици и удобна јака, манжетни и полите. Долгата плоча на Хенли носи разноврсност на вашиот изглед, што го прави лесна опција за положување. Изработена во цврста измиена нијанса, се спарува со вашите омилени фармерки за секојдневна талент. Исклучиво на. Материјал : 76% памук/24% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Хенли јака со копче за копчиња. Затворање : Повлечете. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврста измиена нијанса; опседнат јака, манжетни и полите; капка рамо. Womenените го измиле врвот на Хенли од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и