.

.

Електричен нов стартер 410- За Honda Outboard Marine BF BF 2002-2014

Електричен нов стартер 410- За Honda Outboard Marine BF BF 2002-2014

DEN 1119.84

Од стока
Достапно.

DB Electrical 410-48150 Нов стартер компатибилен со/замена за Honda Marine Outboard 200 HP 225 HP (02-14) 31200-Zy3-003, 31200-Zy3a-0034, MHG015 ** Потврдете го делот за потврдување пред да купите ** Специфи : Storter Voltage : 12 Rotation : Cw Teeth : 9kw : 1.7starter Тип : PMGrreplaces OEM Броеви : API Marine : Mot6002 Arrowhead : 410-48150 Arrowhead (OEM) (Old) : M1 T68581 Honda : 31200-Zy3-003, 31200-ZY3 A-0034 (2) дупки за монтирање од 11,4 мм; 172,5мм прирабница на задниот дел; 8мм x 1,25 б+ и моторни столпчиња; терминал од типот С.

За производот

Купувачите избираат и