.

.

Nexhome exq измиен памучен тексас сина дувет -покривка сет близнак со големина, супер мека постелнина гроздобер утеха на капакот со затворање на копчињата

Nexhome exq измиен памучен тексас сина дувет -покривка сет близнак со големина, супер мека постелнина гроздобер утеха на

DEN 655.84

Од стока
Достапно.

Exq Home 100% измиен памучен тексас сина дувет-покривка сет близнаци со големина 2 парчиња, супер мека постелнина гроздобер утеха на капакот со затворање на копчињата (дише) измиен памук луксузно, меко и плишано искуство, но сепак избледени отпорни, ултра-меки удобни и ткаенини што дишат е совршена за совршена за совршена за ткаенина е совршена за совршена за совршена за ткаенина Одличен ноќен сон . Овој сет на покривка со големина на близнаци (68x90in, 1 перница 20x26in) има затворање на копчето и скриени аголни врски за да го задржи не-лизгањето што обезбедува поголема удобност во текот на ноќта. Исто така, може да се користи како ватенка или корица на утешител . Природата на збрчкана ткаенина присуство на пријатна и гроздобер стил. Не е потребно пеглање за одржување на збрчкана текстура. Машинско миење ладно одделно на нежен/нежен циклус. Тргнете се суво на ниско ниво. Не бели. Не исушете чисто.

За производот

Купувачите избираат и