.

.

Апстрактна геометрија на таппел индустрии розова и сина акварел сликарство платно wallидна уметност од урбана богојавление

Апстрактна геометрија на таппел индустрии розова и сина акварел сликарство платно wallидна уметност од урбана богојавление

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметник Урбан Богојавление.

За производот

Купувачите избираат и