.

.

Оригиналната ембрионска ембрионска ембриска предна вратоврска на Леви

Оригиналната ембрионска ембрионска ембриска предна вратоврска на Леви

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Волуменски ракави, детали за врзување и сè убаво. Овој без напор стилски врв ја погодува совршената рамнотежа помеѓу обичниот и ставен. 99% полиестер, 1% еластан. Креп. Се протега. Редовно. Стилска блуза со женски детали. Карактеристики се детализираат за вратоврска по должината на предниот дел. Заврши со волуменски ракави за дополнително цветање. Ткаени врвови. Ткаени блузи. Ова е производ само преку Интернет. Не ги исполнуваат условите за враќање и размена во продавниците.

За производот

Купувачите избираат и